
Қосымша линзалары бар ұлғайтқыш, артқы жарығы бар, Спартаның басына бекітуге арналған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қосымша линзалары және артқы жарығы бар үлкейткіш әйнек Sparta 913825 ұсақ бөлшектермен жұмыс істеу үшін қолдарыңызды бос ұстау үшін басыңызға бекітуге арналған. Осының арқасында ол зергерлік бұйымдарда, косметологияда, археологияда, қолөнерде, жөндеу жұмыстарын жүргізуде және т.б. қолдануға жарамды. Арнайы оптикалық пластиктен жасалған айналмалы және қосымша линзалар үлкейтуді 4 позицияда - 1,4 х—тан 4,8 х-қа дейін реттеуге мүмкіндік береді.Артықшылықтары Лупа Velcro жиегі арқылы басыңызға оңай және жылдам бекітіледі.Шеңберді реттеуге болады, соның арқасында ұлғайтқыш кез келген дерлік бас өлшемі бар пайдаланушыларға сәйкес келеді.Корпус лупаның сенімділігінің кепілі болып табылатын берік пластиктен жасалған.Артқы жарықтың болуы жеткіліксіз жарықтандыру жағдайында жұмыс істеуге мүмкіндік береді (4 ААА батареясынан қуат алады, жинаққа кірмейді).Салмағы аз болғандықтан 264 г лупа басына салмақ түсірмейді, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 73 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 203 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.264 кг |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Линзалар саны | 2 |
| Қосымша линзаның үлкейту еселігі | 8 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 4 |
| Корпус материалы | пластмасса |
| Объектив материалы | оптикалық пластмасса |
| Жарықтандыру | жарықдиодты |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996070544 |
| Қоректендіру элементі | ААА типті батареялар - 4 дана |
- Бағасы: 2 755 ₸

