
Пинцеті бар лупа, 8 еселік, D 27 мм, 2 типті Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
диаметрі 27 мм, 2 типті Спарта 913795 пинцеті бар 8 еселенген үлкейткіш әйнек тіпті ең кішкентай бөлшектерді де көруге мүмкіндік береді. Пинцет көмегімен нысанды ұстауға болады, ал екінші қол әртүрлі манипуляцияларды орындау үшін бос қалады. Мұндай құрал зергерлер, техниканы жөндеушілер және т.б. үшін таптырмас құрал болады.Артықшылықтары Металл корпус механикалық зақымға төзімді, бұл үлкейткіш әйнектің қызмет ету мерзіміне оң әсер етеді.Тұтқасы бар конструкцияның арқасында ұлғайтқышты қолмен ұстауға ыңғайлы.Үлкейткіш әйнекпен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі оның салмағы небәрі 25 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 11 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 131 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Негізгі линзаның диаметрі | 27 мм |
| Линзалар саны | 1 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 8 |
| Корпус материалы | Углеродистая сталь |
| Объектив материалы | оптическое стекло |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996064475 |
| Қоректендіру элементі | Жоқ |
- Бағасы: 175 ₸

