
3 еселік және 8 еселік жарықтандыруы бар лупа, D 87.5 мм, Matrix иілгіш штативінде
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оны электроника инженерлері әртүрлі құрылғыларды жобалауда қолданады; картографтар, суретшілер полиграфиядағы баспа табақтары мен пленкаларды тексергенде; зергерлік бұйымдарды, зергерлік бұйымдарды, филателияны мұқият тексеру және жөндеу үшін; радиобөлшектерді және микросұлбаларды дәнекерлеу кезінде, сонымен қатар оқу, жазу, сызу, күйдіру кезінде жұмыс үстелінде қолдануға болады. Ұлғайтқыш еселік 3 жарықпен, линзаның үстінде қақпағы топсалы қорғанысы бар икемді штативте. Флуоресцентті 11 Вт шамның спектрі табиғи жарықтың әсерін барынша арттырады. Линзаның диаметрі: 87,5 мм. Кіріктірілген линзаның еселігі: 8. Үлкейткіш әйнектің үстелге тіреу платформасы түрінде бекітпесі бар. Қуат көзі: 220-230 В тұрмыстық желі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 155 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.15812 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.15812.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.042 кг |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Негізгі линзаның диаметрі | 87.5 мм |
| Линзалар саны | 2 |
| Қосымша линзаның үлкейту еселігі | 8 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 3 |
| Корпус материалы | пластмасса |
| Объектив материалы | оптикалық пластмасса |
| Қуат | 12 Вт |
| Жарықтандыру | флуоресцентті шам |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996064505 |
- Бағасы: 11 620 ₸

