
3 еселік жарықтандыруы бар лупа, D 125 мм, Matrix үстеліне қысқышты бекіткіші бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оны электроника инженерлері әртүрлі құрылғыларды жобалауда қолданады; картографтар, суретшілер полиграфиядағы баспа табақтары мен пленкаларды тексергенде; зергерлік бұйымдарды, зергерлік бұйымдарды, филателияны мұқият тексеру және жөндеу үшін; радиобөлшектерді және микросұлбаларды дәнекерлеу кезінде, сонымен қатар оқу, жазу, сызу, күйдіру кезінде жұмыс үстелінде қолдануға болады. Пантографта линзаның үстінде топсалы қорғаныс қақпағы бар жарықтандырылған ұлғайтқыш. Флуоресцентті 22 Вт шамның спектрі табиғи жарықтың әсерін барынша қалпына келтіретіндей етіп таңдалған. Линзаның диаметрі: 125 мм. Үлкейту еселігі: 3. Қысқыштың көмегімен үстелге бекітіледі. Қуат көзі: тұрмыстық желі: 220-230 В.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 562 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.12.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ТС RU С-CN.АГ03.В.15812 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/КО KZ С-CN.АГ03.В.15812.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 2.813 кг |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Негізгі линзаның диаметрі | 125 мм |
| Линзалар саны | 1 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 3 |
| Корпус материалы | пластмасса |
| Объектив материалы | оптикалық пластмасса |
| Қуат | 22 Вт |
| Жарықтандыру | флуоресцентті шам |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996064529 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

