
Жиналмалы лупа 10 және 20 еселенген, D 18 мм, D 12 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 18 және 12 мм екі линзасы бар жиналмалы ұлғайтқыш Спарта 913815 ең кішкентай бөлшектермен жұмыс істеу үшін 10 және 20 есе үлкейтуді қамтамасыз етеді. Оның арқасында сағат механизмін, зергерлік бұйымдарды, жазуларды егжей-тегжейлі қарастыруға болады, сондықтан үлкейткіш әйнек зергерлерге, радиоэлектроникамен, тұрмыстық техникамен және басқа механизмдермен жұмыс істейтін шеберлерге пайдалы болады.АртықшылықтарыМеталл корпус үлкейткіш әйнектің сенімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады.Үлкейткіш әйнектің жиналмалы дизайны оны өзіңізбен бірге алып жүруге мүмкіндік береді, себебі ол көп орын алмайды.Салмағы 25 г үлкейткіш әйнекпен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі ол қолға салмақ түсірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.075 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 47 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 65 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Қосымша линзаның диаметрі | 18 мм |
| Негізгі линзаның диаметрі | 12 мм |
| Линзалар саны | 2 |
| Қосымша линзаның үлкейту еселігі | 20 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 10 |
| Корпус материалы | Углеродистая сталь |
| Объектив материалы | оптическое стекло |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996064550 |
| Қоректендіру элементі | Жоқ |
- Бағасы: 863 ₸

