
Жиналмалы, қалталы лупа, 6 еселі, D 60 мм Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 6 мм жиналмалы қалталы 60x Sparta 913675 үлкейткіші оқу немесе қолөнер кезінде күнделікті өмірде пайдалы болады. Жиналмалы құрылымының арқасында ол қалтаңызға оңай сыйып кетеді, сондықтан оны сапарларыңызда өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.Артықшылықтарытөзімді пластик қаптама әйнектің зақымдалуын болдырмайды.Лупа контактілі линзаларсыз және көзілдіріксіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Жеңіл 68 г лупа қолға салмақ түсірмейді, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.068 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 85 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Құлыптар мен лупалар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 917-Лупалар |
| Негізгі линзаның диаметрі | 60 мм |
| Линзалар саны | 1 |
| Негізгі линзаның үлкейту еселігі | 6 |
| Корпус материалы | пластмасса, жасанды былғары |
| Объектив материалы | оптическое стекло |
| Жарықтандыру | Жоқ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996054728 |
| Қоректендіру элементі | Жоқ |
- Бағасы: 538 ₸

