
Жағуға арналған жиынтық, 7 бұйым: дәнекерлегіш үтік 30 Вт, 220 В, тұғыр, ауыстырылатын ұштардың жиынтығы Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиынтықта: әмбебап дәнекерлеуші үтік-тұғыры бар қыздырғыш және дәнекерлеуге, термиялық кесуге, оюға және күйдіруге арналған ауыстырылатын саптамалар-ұштар жинағы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-CN.АГ03.В.02762-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/913225.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.02762-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.243 кг |
| Қыздыру уақыты | 230 сек |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | мыс |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 30 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қыздыру температурасы | 380 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996045740 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

