
Дәнекерлеуге арналған жиынтық, 5 дана: 30 Вт, 220 В дәнекерлеуіш, тұғыр, ұшы, паста, дәнекерлеуіш Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 913245 жинағы электронды компоненттерді дәнекерлеуге арналған және 5 элементтен тұрады — 30 Вт дәнекерлеу үтігі, тұғыр, ұш, паста және дәнекерлеу. Жинақта барлық қажетті элементтердің болуына байланысты сіз бірден жұмысқа кірісе аласыз. Дәнекерлегіш үтіктің қыздырғыш элементі — зақымдануға төзімді нихромды катушка, бұл соққы немесе құлау салдарынан құрылғының істен шығу қаупін азайтады. Ұшы конус тәрізді, ұсақ бөлшектерді дәнекерлеуге ыңғайлы. Жинақ электроника мен тұрмыстық техниканы жөндеуге ыңғайлы. Артықшылықтары Мыс ұшы тез қызады, бұл шебердің уақытын үнемдейді. Қорғаныс жабыны дақтың күйіп кетуіне жол бермейді. Жинақта ауыстырылатын шаншу бар, сондықтан оны бөлек сатып алудың қажеті жоқ. Қыздырылған ұшты орналастыруға арналған тұғыр жұмыс үстелінің бетін зақымданудан қорғайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-CN.АГ03.В.02762-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/913245.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.02762-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.276 кг |
| Қыздыру уақыты | 3 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | мыс |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 30 Вт |
| Қыздыру температурасы | 380 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996045764 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

