
Қалайы сорғыш дәнекерлеуші металл Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дәнекерлеу металл қалайы сорғы Спарта 913265 микросұлбалармен жұмыс істегенде қолданылады. Ол дәнекерлеудің қалдықтарын кетіреді және микросхемалардың жұмысын жоғалтпай мұқият алып тастауға мүмкіндік береді. Қол құралының құрылымы қарапайым, пайдалану оңай, сондықтан кәсіпқойлар мен тәжірибесіз шеберлер үшін пайдалы. Артықшылықтары Корпус алюминий қорытпасынан — жоғары температураға төзімді, берік және жеңіл материалдан жасалған. Мырышталған металл өзек коррозияға ұшырамайды. Қалайы сорғыш ыңғайлы пайдалану және сенімді ұстау үшін полипропилен төсемімен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.049 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 918-Аксессуары для пайки, паста ГОИ |
| Тұтқаның материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045726 |
- Бағасы: 791 ₸

