
Дәнекерлеуші паста, 15 г Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
RMA-флюстен және дәнекерлеу ұнтағынан тұратын, тотығу процестеріне әлсіз ұшырайтын, жуылмайтын пасталар. Дәнекерлеу кезінде металдардың беттерінен оксидті қабықшалардың сапалы жойылуын қамтамасыз етеді. Дәнекерлеуден кейін жууды қажет етпейді, ағынның қалдықтары коррозияға және өнімнің электронды сипаттамаларының нашарлауына әкелетін басқа процестерге қарсы тұрады. Түзілетін дәнекерлеу қосылыстарының жоғары сенімділігі. Байланыс алаңдарының жанында дәнекерлеу моншақтарының пайда болуына себеп болмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 40 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.021 кг |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 918-Аксессуары для пайки, паста ГОИ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045535 |
- Бағасы: 243 ₸

