
Ағаш сабы бар дәнекерлеуіш, 40 Вт, 220 В Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш тұтқасы бар, қуаты 40 Вт Спарта 913135 дәнекерлеу үтігі 220 В қуатымен жұмыс істейді және сымдар мен электронды компоненттерді дәнекерлеу үшін қолданылады. Керамикалық қыздырғыш элемент салқындату үшін құрылғыны өшірмей ұзақ уақыт жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. Дәнекерлеу үтігі электрлік жұмыстар кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Конус тәрізді ұшы дәнекерлеудің жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Ағаш сабы ыстыққа төзімді лакпен қапталған, сондықтан пайдалану кезінде кеуіп кетпейді және деформацияланбайды. Тұтқа қолға ыңғайлы орналасады, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.097 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-CN.АГ03.В.02762-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/913135.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.02762-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 3 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | мыс |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Қуат | 40 Вт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қыздыру температурасы | 400 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996079356 |
- Бағасы: 410 ₸

