
Ұзартылған ілмек тәрізді ұшы бар дәнекерлеу үтігі, 100 Вт, 220 В Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрондық компоненттерді дәнекерлеуге арналған, ұзартылған ілмек тәрізді ұшы бар, 100 Вт, 220 В, Спарта 913095 дәнекерлеу үтігі. Ұзартылған шаншу кеңістік тапшылығы жағдайында жұмысты жеңілдетеді. Артқы жарық шамы дәнекерлеу аймағын қосымша жарықтандыруды қамтамасыз етеді, бұл жұмыс сапасын жақсартуға көмектеседі. Дәнекерлеуіш 20-25 минут бойы үздіксіз жұмыс істеуге арналған. Құрылғы радиоәуесқойлар мен үй жөндеу шеберлеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Жылдам қыздыру — жұмысқа дайындалу үшін уақыт қажет емес. Тұтқадағы түйме — дәнекерлеуіш үтікті қосуға және өшіруге ыңғайлы. Тапанша түріндегі тұтқа — аспап қолда ыңғайлы жатады, онымен жұмыс істеу шаршауды тудырмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.73 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-CN.АГ03.В.02762-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913095.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.02762-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | мыс |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 100 Вт |
| Қыздыру температурасы | 600 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996054773 |
- Бағасы: 2 637 ₸

