
Қуаты реттелетін дәнекерлеуші пистолет 25-80 Вт, 220 В Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 25-80 Вт реттелетін дәнекерлеу үтік-пистолеті Спарта 913065 220 В желіден қуат алады және микрочиптерді, транзисторларды, электр тізбектерін, кабельдерді дәнекерлеуге арналған. Керамикалық қыздырғыш элементінің арқасында ол ұзақ уақыт үздіксіз жұмыс істеуге жарамды. Қажет болса, алынбалы шаншуды ауыстыруға болады. Қыздыру температурасы тұтқадағы түймені басу арқылы реттеледі. Қолдануға оңай құрылғы электриктер, радиоәуесқойлар, автоэлектриктер үшін пайдалы, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Дәнекерлеуіш 6 секундта толығымен қызады, бұл шебердің уақытын үнемдейді. Тұтынылатын қуатты 25-тен 80 Вт-қа дейінгі диапазонда реттеу шағын құрамдас бөліктермен де, үлкен бөлшектермен де жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Қыздыру температурасын тұрақтандыру электр энергиясын тұтынуды 50%-ға қысқартуға мүмкіндік береді. Конус тәрізді шаншу дәл жұмыстарды орындау үшін оңтайлы болып табылады. Тапанша түріндегі ыңғайлы тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87196 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913065_075_101_102_103_106_107_108_110.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87196.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 2 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | мыс |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 80 Вт |
| Қыздыру температурасы | 600 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996079417 |
- Бағасы: 1 753 ₸

