
Электриктің жөндеу жинағы, 6 дана Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық конустық тұтқасы бар дәнекерлеу үтікпен, канифольмен, диаметрі 1 мм дәнекерлеуішпен, пинцетпен және екі бұрағышпен, түзу ойықпен бірге жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 31.10.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-CN.АГ03.В.02762-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/913235.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.В.02762-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.285 кг |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996086156 |
- Бағасы: 1 553 ₸

