
"ТУРБО" 110 мм Спарта газды кассеталық оттық
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ кассеталық оттық Спарта "ТУРБО" 914305, 110 мм, от жағу, бөлшектерді дәнекерлеу, беттерді қыздыру үшін қолданылады. Тұрмыста, саяжайда, ұсақ жөндеу үшін қажет. Артықшылықтары Оттық пьезо тұтандырғышпен жабдықталған, сондықтан ол портативті және онымен жұмыс істеуге ыңғайлы. Қуат қосқышы кездейсоқ жанудан және күйіп қалудан қорғайды. Газы бар резервуар алмалы-салмалы блок болып табылады, оны қажет болған жағдайда оңай ауыстыруға болады. Саусақтарға арналған ойықтары бар ұзартылған тұтқа жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Орау | |
| Салмақ | 0.104 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87107 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87107.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Жанармай түрі | бутан |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Ерекшеліктері | регулятор уровня пламени, пьезоподжиг |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996066684 |
- Бағасы: 1 006 ₸

