
Газ жанарғысы МТ-4 Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ оттығы Sparta MT-4 914255 отты тұтандыруға, бөлшектерді қыздыруға және дәнекерлеуге, шөгілетін түтіктерді өңдеуге қызмет етеді. Үйде, саяжайда, жорықта немесе шеберханада ыңғайлы болады. Артықшылықтары Пайдаланудың қарапайымдылығы — оттық пьезо тұтандырғышпен жабдықталған. Қыздыру күшін реттеу — оттықтың жоғарғы жағындағы айналмалы тұтқа газ беруді реттеуге мүмкіндік береді. Қарапайым жанармай құю — шақпақтарға арналған құты жұмыс істейді. Коррозиядан қорғау — оттық қоңырауы хромдалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.211 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87107 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87107.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Жанармай түрі | бутан |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Ерекшеліктері | регулятор уровня пламени, пьезоподжиг |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996043340 |
- Бағасы: 5 126 ₸

