
Газ оттығы, "Қарындаш" типті, дәнекерлеуге арналған 2 саптама, 130 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ оттығы Sparta 914125 "Қарындаш" типті, 130 мм, дәнекерлеуге арналған 2 саптамасы бар, тар, біркелкі тұрақты жалын шығаруға арналған. Отты немесе барбекюді жағу, әртүрлі материалдарды қыздыру, құлыптарды жібіту үшін пайдалануға болады. Оттық тұрмыстық мақсаттарға жарамды, сонымен қатар туристке немесе радиоәуесқойға пайдалы болады. Артықшылықтары Оттықтың жалыны желден қорықпайды, яғни оны сыртта пайдалануға болады. Дәнекерлеуге арналған екі қондырма (жалпақ және ұшы тәрізді) құралдың мүмкіндіктерін кеңейтіп, ұсақ бөлшектермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Арнайы реттегіш жалынның қажетті деңгейін орнатуға мүмкіндік береді. Газбен қамтамасыз етуді толықтыру үшін арнайы дағдылар мен жабдықтар қажет емес — оттықтарды толтыруға арналған құты қолайлы. Оттықтың ұзындығы 130 мм, сондықтан ол сақтау және тасымалдау кезінде аз орын алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.087 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87107 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87107.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Жанармай түрі | бутан |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Ерекшеліктері | регулятор уровня пламени |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996043357 |
- Бағасы: 3 635 ₸

