
Газ жанарғысы, пьезо тұтандырғышы бар "Қарындаш" типті + дәнекерлеуге арналған 4 саптама, 200 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ оттығы Спарта 914325 типті "Қарындаш" пьезо тұтандырғыш және дәнекерлеуге арналған 4 саптамасы бар, 200 мм, бөлшектерді дәнекерлеуге және беттерді жылытуға арналған портативті құрал. Пьезо тұтандырудың арқасында бірден қосылады, желге төзімді жалын алуға мүмкіндік береді. Үй шебері, радиоәуесқой немесе көлік иесі үшін пайдалы. Артықшылықтары Газды беру қарқындылығы корпустың айналуымен реттеледі, бұл жалынның шамасын бірқалыпты өзгертуге мүмкіндік береді. Жиынтыққа әртүрлі өлшемдегі дәнекерлеуге арналған 4 қондырма кіреді, бұл құралды қолдану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Шақпақтарға арналған құтының көмегімен ыңғайлы толтыру оттыққа қызмет көрсетуді жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.149 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87107 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87107.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Жанармай түрі | бутан |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Ерекшеліктері | регулятор уровня пламени, пьезоподжиг |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996043388 |
- Бағасы: 4 706 ₸

