
Газ жанарғысы, "Қарындаш" түрі Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Газ жанарғысы газға арналған герметикалық сыйымдылықпен жабдықталған. Ұсақ бөлшектерді қыздыруға және дәнекерлеуге арналған. Пайдалануға ыңғайлы. Құю оттықтарды құюға арналған кәдімгі құтының көмегімен жүзеге асырылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87107 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87107.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Жанармай түрі | бутан |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Ерекшеліктері | регулятор уровня пламени |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996043395 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

