
Электрод ұстағыш, 300 А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрод ұстағыш Сибртех арт. 91453 электродты қажетті қалыпта ұстау және дәнекерлеу жұмыстары кезінде ток беру үшін қолданылады. Ол ток күші 300 А-ға дейінгі кез келген маркалы дәнекерлеу машиналарымен және 6,3 мм-ге дейінгі электродтармен жұмыс істейді. Артықшылықтары: Серіппелі типті ұстағыш электродты жылдам орнатуды және сенімді бекітуді қамтамасыз етеді. Жоғары ток оқшаулау қасиеттері бар пластмассадан жасалған тұтқа оператордың қауіпсіздігіне кепілдік береді. Ұстағыштың 240 г шағын салмағы ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.254 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87132 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87132.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 220 х 75 х 35 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 973-Дәнекерлеу магниттері, ұстағыштар |
| Тұтқаның ұзындығы | 160 мм |
| ПВ 60 кезіндегі дәнекерлеу тогының максималды беріктігі% | 300 А |
| Бекітілетін электродтардың максималды диаметрі | 6.3 мм |
| Қосылатын сымның өзегінің қимасы | 35-50 мм2 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996020044 |
- Бағасы: 690 ₸

