
Электрод ұстағыш, 500 А Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрод ұстағыш Сибртех арт. 91455 электродтың жағдайын бақылауға және ұстап тұруға мүмкіндік береді. Ол кез келген маркалы дәнекерлеу машиналарымен 500 А ток күшіне дейін жұмыс істеуге арналған. Диаметрі 10 мм-ге дейінгі үлкен электродтарды ұстауға қабілетті. Артықшылықтары: Электрод ұстағыштың серіппелі түріне байланысты оңай орнатылады және мықтап бекітіледі. Ток өткізбейтін пластмасса тұтқа оператордың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Қолдар ұзақ жұмыс істегенде де шаршамайды, өйткені ұстағыштың салмағы небәрі 298 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.298 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87132 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87132.pdf |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптамадағы габариттері | 240 х 85 х 35 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 973-Дәнекерлеу магниттері, ұстағыштар |
| Тұтқаның ұзындығы | 170 мм |
| ПВ 60 кезіндегі дәнекерлеу тогының максималды беріктігі% | 500 А |
| Бекітілетін электродтардың максималды диаметрі | 10 мм |
| Қосылатын сымның өзегінің қимасы | 50-95 мм2 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996044057 |
- Бағасы: 853 ₸

