
Дәнекерлегіш шам, 1.5 л Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Резервуардың көлемі 1,5 литр болатын Sparta 91443 үрлегіш шамы бағытталған жалын шығаруға арналған. Бөлшектер мен құбырларды дәнекерлеу, тот басқан немесе қатып қалған қосылыстарды қыздыру, бояу жабындарын алу, термиялық шөгуді орнату үшін қолданылады. Сондай—ақ, құрылғы кемпинг сапарында немесе елде ыңғайлы болады - егер сізде арнайы стенд болса, оның көмегімен тамақ дайындауға болады. Жанармайдың максималды шығыны 1,2 л/сағ, резервуардың максималды сыйымдылығы 1,1 л. Артықшылықтары Үрлегіш сенімді және берік, себебі корпус пен тұтқа берік СТ-12 болаттан жасалған. Жанармайдың берілуін және жалынның қарқындылығын бақылауға болады — бұл үшін реттеу бұрандасы қарастырылған. Шамды толтыру үшін арнайы жанармай іздеудің қажеті жоқ — ол қорғасыннан басқа кез келген бензинмен жұмыс істейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 225 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 1.433 кг |
| Жанармай түрі | АИ-92 немесе АИ-95 маркалы этилденбеген бензин |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045177 |
- Бағасы: 7 542 ₸

