
Дәнекерлеу шамы, 1.5 л Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Беттерді жылыту үшін көлемі 1,5 л сыйымдылығы бар Sibrtech 91442 үрлегіш шамы қолданылады. Ол монтаждау және бөлшектеу жұмыстары үшін қолданылады, сонымен қатар тұрмыстық мәселелерді шешуге пайдалы. Үрлегіштің көмегімен сіз дәнекерлеу үтігінің ұшын және дәнекерлеуді қыздыра аласыз, мыс құбырларын пісіре аласыз, тот басқан немесе қатып қалған қосылыстарды қыздыра аласыз, бояулар мен лактарды алып тастай аласыз, шөгілетін түтіктерді орната аласыз, егер арнайы стенд болса, шам тіпті тамақ дайындауға көмектеседі. Құрылғы қорғасыннан басқа кез келген бензинмен жұмыс істейді, яғни жанармай құюда қиындықтар болмайды — жанармай құю станциясына қоңырау шалу жеткілікті. Артықшылықтары Корпус пен тұтқа берік ST-12 болаттан жасалған, сондықтан үрлеу шамы ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Шам жұмыс режиміне жылдам шығуды және жалынның тұрақты жануын қамтамасыз ететін саптаманы жылытуға арналған сыйымдылықпен жабдықталған. Бұрандалы реттегіш жалын деңгейін өзгертуге және отын шығынын бақылауға мүмкіндік береді. Жанармай шығыны 1,2 л/сағ құрайды, яғни резервуар максималды толған кезде құрылғы шамамен 60 минут жұмыс істейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 265 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.625 кг |
| Жанармай түрі | АИ-92 немесе АИ-95 маркалы этилденбеген бензин |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996054612 |
- Бағасы: 9 393 ₸

