
Тот баспайтын болаттан жасалған пинцет жинағы, 4 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қысқыштар тот баспайтын болаттан жасалған. Ұсақ бөлшектермен жұмыс істеу үшін қажет.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 187 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Пәндер саны | 4 |
| Болат маркасы | 45 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Губкалардың пішіні | түзу, қисық, кері, дөңгеленген |
| Штрих-код | 4044996067247 |
- Бағасы: 537 ₸

