
Дәнекерлеуіш, D 1 мм, Спарта пластмасса түтікшесінде
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дәнекерлеуге арналған қалайы-қорғасын қорытпасы (металл бөлшектерінің балқытылған күйіндегі қосылыстар). Дәнекердің балқу температурасын төмендететін қалайының жоғары болуына байланысты жұқа сымдарды дәнекерлеу үшін қолдану ұсынылады. Пайдаланудың қарапайымдылығы үшін спиральға бұралған және пластик түтікке оралған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 15 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.018 кг |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 918-Аксессуары для пайки, паста ГОИ |
| Диаметрі | 1 мм |
| Құрамы | Sn40Pb60 |
| Дәнекерлеу температурасы | 235 град |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045573 |
- Бағасы: 177 ₸

