
Бутан баллонына арналған кәсіби оттық, пьезо тұтандырғыш, кеңейтілген саптама Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 91427 бутан баллонына арналған пьезо тұтандырғыш және кеңейтілген саптамасы бар оттық кәсіби пайдалануға арналған және бөлшектерді қыздыру және дәнекерлеу үшін қолданылады. Автокөлік жөндеу шеберханасында, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе кемпингте пайдалы болады. Жалынның температурасы 1450 градусқа дейін жетеді, бұл қойылған міндеттерді тиімді шешуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Оттық коллет қысқышының арқасында көптеген газ баллондарына (пропан/бутан) тез және сенімді бекітіледі. Айналмалы тұтқа жалынның шығуын реттеуге мүмкіндік береді. Пьезо тұтандыру оттықты немесе сіріңкелерді пайдалану қажеттілігін жояды. Оттық кез келген бұрышта көлбеу күйде жұмыс істейді, бұл онымен жұмыс істеуді жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.299 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жанармай түрі | бутан, пропан |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Ерекшеліктері | регулятор уровня пламени, пьезоподжиг |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085289 |
- Бағасы: 9 275 ₸

