
Кәсіби газ баллонды оттық, пьезо тұтандырғыш, металл корпус Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл корпустағы Matrix 91426 газ баллонына арналған пьезо тұтандырғышы бар оттық кәсіби пайдалануға арналған және бөлшектерді қыздыру және дәнекерлеу үшін қолданылады. Автокөлік жөндеу шеберханасында, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе кемпингте пайдалы болады. Жалынның температурасы 1450 градусқа дейін жетеді, бұл қойылған міндеттерді тиімді шешуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Оттық коллет қысқышының арқасында көптеген газ баллондарына (пропан/бутан) тез және сенімді бекітіледі. Оттық металл корпуста жасалған, сондықтан ол жоғары беріктікке ие және ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Айналмалы тұтқа жалынның шығуын реттеуге мүмкіндік береді. Пьезо тұтандыру оттықты немесе сіріңкелерді пайдалану қажеттілігін жояды. Оттық кез келген бұрышта көлбеу күйде жұмыс істейді, бұл онымен жұмыс істеуді жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.396 кг |
| Жанармай түрі | бутан, пропан |
| Топ | Инструмент для пайки и сварки |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 914-Инструмент для пайки и сварки |
| Ерекшеліктері | регулятор уровня пламени, пьезоподжиг |
| Жалын түрі | открытое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996085326 |
- Бағасы: 12 279 ₸

