
Вантуз, 130 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Плунжер Сибртех 92410, 130 мм, тұрмыстық мақсаттарда қолданылады. Ол арнайы пайдалану дағдыларын қажет етпей, кәріз құбырларындағы бітелулерді тиімді басқарады. Артықшылықтары Сенімділік — резеңке тостаған жақсы бекітілген және қарқынды пайдалану кезінде тұтқасынан ұшып кетпейді. Төзімділік — тұтқа ағаштан жасалған және бірнеше рет қолдануға төтеп бере алады. Қарапайым күтім — иілгіш тостаған ластанудан оңай тазаланады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.208 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 125 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Инструмент для сантехники |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 924-Сантехникаға арналған құрал |
| Диаметрі | 130 мм |
| Материал | древесина, резина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996040486 |
- Бағасы: 713 ₸

