
Құбырларды тазалауға арналған трос, L-5 м, D 6 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбырларды тазалауға арналған трос Сибртех 92462 ұзындығы 5 м және диаметрі 6 мм жүннің, түктің, майлы шөгінділердің жиналуынан туындаған кәріз құбырларындағы бітелулерді сәтті жеңеді. Өзегі бар берік және берік спираль болып табылады. Тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Өзегі бар спираль бұралуға төзімді, сондықтан тазалау кезінде кабель бүкіл ұзындығы бойынша тартылады. Кабель өте икемді, сондықтан ол құбырлардың қисық сызықтарынан оңай өтеді. Үлкен, ыңғайлы тұтқалар кабельдің айналуын жеңілдетеді, жұмыс жылдамдығы мен тиімділігін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Топ | Инструмент для сантехники |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 924-Сантехникаға арналған құрал |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055046 |
- Бағасы: 2 627 ₸

