
Құбырларды тазалауға арналған трос, L-3,3 м, D 6 мм, Сибртех пластмасса корпусы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбырларды тазалауға арналған трос Сибртех 92464 ұзындығы 3,3 м және диаметрі 6 мм, пластмасса корпуста, шаштан, жүннен, кірден және майлы шөгінділерден тығындарды алып тастау арқылы кәріз құбырларындағы бітелулерді жояды. Ол берік серіппелі болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары икемділікке ие және құбырлардың иілуінен оңай өтеді. Құрылғы тұрмыстық мақсатта пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Бұйым арқанды біркелкі беруді қамтамасыз ететін және құбырды тазалау процесін жеңілдететін айналдыруға арналған тұтқасы бар пластик қаптамаға салынған. Өзегі бар кабель бұралуға төзімді, бұл оның алға жылжуын жеңілдетеді. Кабельдің соңында қоқысты ұстауға арналған спираль бар, бұл тазалаудың тиімділігін арттырады. Конструкцияда құрылғыны жұмыс кезінде оңай ұстауға мүмкіндік беретін тапанша түріндегі ыңғайлы тұтқа қарастырылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 155 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Инструмент для сантехники |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 924-Сантехникаға арналған құрал |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055008 |
- Бағасы: 4 645 ₸

