
Желім пистолеті, 11 мм, 40 Вт-220 В Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 930125, 11 мм, 40W - 220V желім пистолеті қарапайым тұрмыстық жұмыстарды орындау кезінде пайдалы: қағазды, ағашты, пластикті және басқа материалдарды желімдеу. Ол ұсақ жөндеумен, буып-түюмен, әртүрлі үлгілерді құрастырумен және қолөнермен айналысатын жеке шеберлер үшін таптырмас көмекші болады. Максималды температураға дейін қыздыру уақыты 5 минуттан аспайды. Артықшылықтары Соққыға төзімді пластмассадан жасалған корпус механикалық зақымға төзімді. Жұмыс кезінде пистолетті металл тіреуіш кронштейнге орнатуға болады, бұл пайдалану ыңғайлылығын арттырады. Арнайы терезе бөшке ішіндегі өзек ағынының жылдамдығын бақылауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.244 кг |
| өзекшенің диаметрі | 11 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87942 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/930125.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87942.pdf |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Қыздыру уақыты | 5-7 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 930-Желім пистолеттер |
| Желім өзектер жиынтықта | 2 дана |
| Қуат | 40 Вт |
| Кернеу | 110-220 В |
| Ерекшеліктері | складная подставка |
| Өнімділік | 4,5 г/мин |
| Температуралық режим | 140 °С |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Штрих-код | 4044996051536 |
- Бағасы: 898 ₸

