
Жабысқақ өзектер, сары, 11 х 200 мм, қаптамада 12 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сары желім таяқшалары Спарта 930732, 11 х 200 мм, 11 мм желім пистолеттері үшін шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Олар әртүрлі материалдардың: қағаздың, пластиктің, ағаштың, керамиканың, электр тақталарының және т.б. сапалы және сенімді адгезиясын қамтамасыз етеді. Оларды тігістер мен жарықтарды тығыздау үшін де қолдануға болады. Артықшылықтары Шыбықтар 90° температурада балқиды, сондықтан олар төмен қуатты желім пистолеттері үшін жарамды. Шыбықтар құрамында балауыз және шайыр бар қауіпсіз EVA полимерінен жасалған, сондықтан олар улы заттарды шығармайды, сонымен қатар су мен химиялық заттардың әсеріне төзімділігімен ерекшеленеді. жиынтықтағы 12 өзек жұмыстың үлкен көлеміне жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| Қаптамадағы саны | 12 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.27 кг |
| Топ | Желімдік пистолеттер, желімдік өзектер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 937-Желімдік өзектер |
| Материал | EVA, балауыз, шайыр |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 11 мм |
| Штрих-код | 4044996101712 |
- Бағасы: 1 199 ₸

