
Термоклей, 11 мм, L-300 мм, 1 кг Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 930705, 11 x 300 мм мөлдір желім таяқшалары Спарта 93012 және Спарта 93030 желім пистолеттері үшін шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Олар әртүрлі материалдардың: қағаздың, пластиктің, ағаштың, керамиканың, электр тақталарының және т.б. сапалы және сенімді адгезиясын қамтамасыз етеді. Оларды тігістер мен жарықтарды тығыздау үшін де қолдануға болады. Артықшылықтары Мөлдір өзектер қолдануда әмбебап болып табылады, өйткені көзге көрінбейтін тігіс қалдырады. Шыбықтар 90° температурада балқиды, сондықтан олар төмен қуатты желім пистолеттері үшін жарамды. Шыбықтар құрамында балауыз және шайыр бар қауіпсіз EVA полимерінен жасалған, сондықтан олар улы заттарды шығармайды, сонымен қатар су мен химиялық заттардың әсеріне төзімділігімен ерекшеленеді. Жиынтықтағы 33 өзек жұмыстың үлкен көлеміне жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.95 кг |
| Габариттер | |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| Қаптамадағы саны | 33 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Желімдік пистолеттер, желімдік өзектер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 937-Желімдік өзектер |
| Материал | EVA, балауыз, шайыр |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 11 мм |
| Түсі | Мөлдір |
| Штрих-код | 4044996069234 |
- Бағасы: 3 692 ₸

