
Баспалдақ, 5 саты, алюминий, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік бұрышты қималы престелген профильден жасалған берік алюминий жақтау. Тұрақты конструкция және жұмыс жағдайында сенімді бекіту. Жоғары қауіпсіздік доғасы, болат жұмыс алаңы. Сырғуға қарсы ойығы бар биіктікте ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған кең профильді баспалдақтар. Сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Болат баспалдақтардан айырмашылығы жеңіл салмақ. Тұрмыста - үйде, бақшада, гаражда, сондай-ақ коммуналдық және құрылыс қызметінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 3.4 кг |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1720 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ40.Н00062 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СамараТест" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ40.Н00062.pdf |
| _пакеттегі ені | 460 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Алаңның биіктігі | 1020 мм |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 1785 х 455 х 110 мм |
| Топ | Баспалдақтар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| Ұзындығы | 1785 мм |
| Сатылар саны | 5 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Жұмыс биіктігі | 2.5 м |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800031556 |
- Бағасы: 16 375 ₸

