
Баспалдақ, 7 саты, алюминий, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік бұрышты қималы престелген профильден жасалған берік алюминий жақтау. Тұрақты конструкция және жұмыс жағдайында сенімді бекіту. Жоғары қауіпсіздік доғасы, болат жұмыс алаңы. Сырғуға қарсы ойығы бар биіктікте ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған кең профильді баспалдақтар. Сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Болат баспалдақтардан айырмашылығы жеңіл салмақ. Тұрмыста - үйде, бақшада, гаражда, сондай-ақ коммуналдық және құрылыс қызметінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 4.92 кг |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Сатылар саны | 7 |
| Штрих-код | 4606800032300 |
| Топ | Баспалдақтар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ұзындығы | 2235 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 2180 мм |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ40.Н00062 |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СамараТест" ЖШҚ |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2021 |
| Алаңның биіктігі | 1440 мм |
| Жұмыс биіктігі | 2.95 м |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 2235 х 500 х 110 мм |
- Бағасы: 24 770 ₸

