Бензинді генератор DB5000Е, 4.5 кВТ, 220 В/50Гц, 25 л, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DB5000E бензин генераторы - жазғы резиденцияға, дүкенге немесе құрылысқа арналған сенімді резервтік қуат көзі. Мысалы, өндірілетін қуат 4 кВТ қосылу үшін жеткілікті: 3 қыздыру шамы, теледидар, микротолқынды пеш және тоңазытқыш. Үлкейтілген 25 литрлік жанармай багы бір жанармай құю станциясында 9 сағат жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кепілдік 3 жыл. Артықшылықтары: Үнемді және сенімді қозғалтқыш жоғары сапалы құрамдас бөліктердің арқасында 2500 сағаттан астам қызмет ету мерзіміне ие: шойын лайнер, болат клапан көтергіштері, легирленген болаттан жасалған болат таратқыш білік және иінді білік, мыспен қапталған генератор, алюминий қорытпасынан жасалған цилиндр және картер, Bosch оталдыру шамы, YINBA/GUO карбюраторы. AVR кернеудің төмендеуінен қорғау жүйесі тұтынушылардың тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді. Кешенді қорғаныс жүйесі генератордың ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді: шамадан тыс жүктеме, қысқа тұйықталу және май деңгейі төмен болған кезде қозғалтқыш тоқтайды. Электрлік стартер жұмысын жеңілдетеді - қозғалтқыш кілтті бұру арқылы іске қосылады. Қол стартері қозғалтқышты төмен температурада немесе батарея заряды таусылғанда іске қосуға мүмкіндік береді. Автоматты ауа бөгеті қарастырылған, бұл жұмысты жеңілдетеді - оның орнын қолмен реттеудің қажеті жоқ. Электр станциясы сағаттық есептегішпен жабдықталған - осылайша келесі техникалық байқаудың уақытын есептеу оңай. Вольтметрдің арқасында жұмыс кернеуін бақылау оңай. Борттық аккумулятор жинақта әлдеқашан бар, оны қосымша сатып алудың қажеті жоқ. Генератор корпусы ыңғайлы тасымалдау үшін дөңгелектермен және тұтқамен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 81 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 600 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 570 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996041636 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

