
Бензин генераторы GE 2500, 2.5 кВТ, 220 В/50 Гц, 15 л, қолмен іске қосу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үнемді және пайдалану оңай, Denzel GE 2500 генераторы жазғы резиденцияға, үй шеберханасына, кемпингке, балық аулауға немесе құрылыс алаңына өте ыңғайлы. Тоңазытқышты, электр шәйнекті, микротолқынды пешті бір уақытта қосу үшін 2,5 кВТ қуат жеткілікті. Үлкейтілген 15 литрлік газ багының арқасында генератор жанармай құюсыз 13 сағаттан астам жұмыс істейді. Сондай-ақ салмағы 37 кг жеңіл болғандықтан тасымалдау оңай. Ал қол стартері нөлден төмен температурада да қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл. Артықшылықтары: DENZEL LONG LIFE қозғалтқышы: Қозғалтқыштың жоғары ресурсы мен сенімділігін: шойыннан жасалған гильза, легирленген болаттан жасалған иінді білік, болаттан жасалған таратқыш білік және клапан көтергіштері, мыспен қапталған альтернатор, цилиндр және алюминий қорытпасынан жасалған картер қамтамасыз етеді. Қолмен режимде іске қосу кезінде стартерге түсетін жүктемені азайту үшін автоматты декомпрессор қарастырылған. Теңдестіру білігінің болуына байланысты тербеліс деңгейін төмендету. Multi Protect кешенді қорғаныс жүйесі: Желі шамадан тыс жүктелген кезде, сондай-ақ май деңгейі төмен болған кезде қозғалтқышты автоматты түрде өшіру генератордың үлкен ресурсын және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Сенімділік: AVR блогы кернеудің жоғарылауынсыз жұмысты қамтамасыз етеді, бұл тіпті сезімтал жабдықты қосуға мүмкіндік береді. Құбырдың ені 28 мм және қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм арматураланған жақтау тасымалдау кезінде генераторды сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Қозғалтқыш компоненттерінің көпшілігі сенімділікке кепілдік беретін қосымша сапа бақылауынан өтеді. Вольтметр мен отын деңгейінің индикаторының арқасында жұмысты бақылау ыңғайлылығы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 37 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 15 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 450 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/94681.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Шығу кернеуі | 220 В/16 А, 12 В/8.3 А |
| Қаптамадағы габариттері | 589 х 430 х 432 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Розеткалар саны | 2 |
| Максималды қуат | 2500 Сейсенбі |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 6.5 л. с. |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 2000 Сейсенбі |
| Қозғалтқыштың көлемі | 196 см3 |
| Ерекшеліктері | AVR кернеуін бақылау, май сенсоры |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Розетка түрі | 220 В/16 А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жанармай | АИ-92 |
| Шу деңгейі | 94 дБ |
| Штрих-код | 4044996041698 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

