Бензинді генератор GE 4500Е, 4.5 кВТ, 220 В/50 Гц, 25 л, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
DENZEL брендінің генераторы - бұл кемпингті, жылжымалы сауда нүктесін, саяжайды энергиямен қамтамасыз етуге қабілетті шағын электр станциясы. Генератордың максималды қуаты 4,5 кВТ, номиналды 4 кВТ. Бұл қуат авариялық электр қуаты өшкен кезде электр энергиясын ең көп тұтынатын құрылғыларды: жарықтандыру құрылғыларын, тоңазытқышты және теледидарды қуаттандыруға жеткілікті. DENZEL генераторы Ресейде қабылданған стандарттарға сәйкес келетін электр энергиясын өндіреді: айнымалы кернеу 220 В, жиілігі 50 Гц. Жанармай багының көлемі 25 литр. Жанармай шығыны (АИ-92 маркалы бензин) 1,95 л / сағ, генератордың автономды жұмысы 12 сағаттан асады. Генератор май деңгейі төмен болған кезде қорғаныс жүйесімен жабдықталған. Жүйе май деңгейі ең төменгі деңгейден төмен болғанда қозғалтқышты автоматты түрде тоқтатады. Қозғалтқышты қажетті деңгейге дейін май қосқаннан кейін қайта іске қосуға болады. Электр құрылғыларын қосу үшін генератор екі IP44 розеткасымен жабдықталған. DENZEL генераторын іске қосу электрлік стартердің көмегімен де, қолмен де жүзеге асырылуы мүмкін. Тұрақты ток опциясы 12 вольтты аккумуляторды зарядтауға мүмкіндік береді. Генератордың корпусы тасымалдау дөңгелектерімен жабдықталған, бұл өнімді тасымалдауды айтарлықтай жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 82.5 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 530 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/94683.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 540 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Шығу кернеуі | 220 В/16 А |
| Қаптамадағы габариттері | 735 х 510 х 626 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Розеткалар саны | 2 |
| Максималды қуат | 4500 Сейсенбі |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 4000 Сейсенбі |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 |
| Ерекшеліктері | AVR кернеуін бақылау, тұтқалар мен дөңгелектер кіреді |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Розетка түрі | 220 В/16 А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жанармай | АИ-92 |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
| Штрих-код | 4044996041711 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

