
Бензинді генератор GE 6900E, 5.5 кВТ, 220 В/50 Гц, 25 л, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel GE 6900E бензин генераторы саяжайды, құрылыс алаңын, кемпингті, сауда нүктесін электр қуатымен қамтамасыз етеді. Мысалы, тоңазытқышты, электр шәйнекті, микротолқынды пешті, 5 қыздыру шамын және теледидарды бір уақытта қосу үшін 5,5 кВТ қуат жеткілікті. Қуат розеткасы жоғары іске қосу токтары бар жабдықты қуаттандыруға мүмкіндік береді. Генератор 2,5 л/сағ жоғары жүктеме кезінде де үнемді отын шығынына ие, яғни 25 литрлік резервуар жанармай құюсыз 10 сағат жұмыс істеуге жетеді. Электр стартерінің арқасында қозғалтқыш кілтті бұру арқылы іске қосылады. Сондай-ақ, ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін және нөлден төмен температурада іске қосу үшін қолмен стартер қарастырылған. Кепілдік 3 жыл. Артықшылықтары: DENZEL LONG LIFE қозғалтқышы: Тозуға төзімділігі жоғары және сапалы бөлшектердің арқасында ұзақ қызмет етеді: шойын лайнер, болаттан жасалған таратқыш білік және клапан тасымалдағыштары, мыспен қапталған балама, легирленген болаттан жасалған иінді білік, цилиндр және алюминий қорытпасынан жасалған картер. Автоматты декомпрессордың арқасында стартерге түсетін жүктеме азаяды, бұл қолмен режимде іске қосуды жеңілдетеді. Теңдестіру білігі мен жеңілдетілген поршеньдің арқасында діріл деңгейі төмендеді. Қозғалтқышта YINBA/GUOI карбюраторы және BOSCH оталдыру шамы бар, олардың барлығы нарық көшбасшылары ретінде танылған. Multi Protect кешенді қорғаныс жүйесі: Әрбір розетка жеке сақтандырғышпен жабдықталған, бұл электр желісінің сенімділігін айтарлықтай арттырады. Майдың деңгейі төмен болған кезде токтан қорғаудың және іске қосудан қорғаудың арқасында жоғары ресурс. Сенімділік: Құбырдың қалыңдығы 32 мм және қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм арматураланған жақтау генераторды зақымданудан қорғайды. Сенімділік бірінші орында: қозғалтқыш бөлшектері қосымша сапа бақылауынан өтеді. Карбюратор қақпағы автоматты, оның орналасуына алаңдаудың қажеті жоқ. AVR блогы тұтынушылардың тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді, кернеудің жоғарылауына жол бермейді. Ыңғайлылық: Дөңгелектер мен жақтаудағы тұтқаның арқасында тасымалдау оңай. Жиынтықта борттық аккумулятор бар - жұмысқа бірден кірісуге болады. Вольтметрдің арқасында кернеуді басқарудың ыңғайлылығы. Жанармай индикаторының арқасында бензин деңгейін бақылау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 77 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 626 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 735 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94681_94682_94683_94684_94685_94686_manual_print.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Қаптамадағы габариттері | 735 х 510 х 626 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Иә |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 2,5 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
| Штрих-код | 4044996041728 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

