
Бензин генераторы GE 7900E, 6.5 кВТ, 220 В/50 Гц, 25 л, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бензинді генератор Denzel GE 7900E саяжайда, құрылыс алаңында, сауда нүктесінде, кемпингте немесе шеберханада пайдалануға жарамды. Максималды жалпы қуаты 6,5 кВТ - бұл бір уақытта 5 қыздыру шамын, теледидарды, үтікті, шаңсорғышты және электр шәйнекті қосуға жеткілікті. Қуат розеткасының болуына байланысты жоғары іске қосу токтары бар жабдықты қуаттандыруға болады. Оның отын шығыны 2,9 л/сағ төмен - толық резервуар 9 сағат үздіксіз жұмыс істеуге жетеді. Генераторды қосу үшін көп күш қажет емес - электрлік стартер кілтті жай ғана бұру арқылы іске қосылады. Кепілдік 3 жыл. Артықшылықтары: DENZEL LONG LIFE қозғалтқышы: Шойыннан жасалған лайнер, болаттан жасалған таратқыш білік және клапан көтергіштері, мыспен қапталған балама, легирленген болаттан жасалған иінді білік, цилиндр және алюминий қорытпасынан жасалған картер қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады. Қолмен режимде оңай іске қосу - автоматты декомпрессор стартердегі жүктемені азайтады. Теңдестіру білігі тербеліс деңгейін төмендетеді. Қозғалтқышта тек танымал көшбасшылардың құрамдас бөліктері бар - YINBA/GUOI карбюраторы және BOSCH оталдыру шамы. Multi Protect кешенді қорғаныс жүйесі: Кіріктірілген қорғаныс желі шамадан тыс жүктелген жағдайда қозғалтқышты өшіреді, бұл оның бұзылуына жол бермейді. Қозғалтқыш май деңгейі төмен болған кезде іске қосылмайды, бұл жылжымалы бөлшектерді қорғауды қамтамасыз етеді. Сенімділік: AVR құрылғысы кернеудің жоғарылауын азайтады, яғни тіпті сезімтал тұтынушыларды да қосуға болады. Дроссель автоматты түрде реттеледі, бұл генератордың жұмысын жеңілдетеді. Қабырғаларының қалыңдығы 1,5 мм болатын 32 мм құбырлардан жасалған жақтау бүкіл құрылымды нығайтады. Қозғалтқыш бөлшектерінің сапасын қосымша бақылау механизмнің сенімділігін қамтамасыз етеді. Қолмен іске қосу мүмкіндігі ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін немесе төмен температурада іске қосуды жеңілдетеді. Ыңғайлылық: Жақтау тасымалдауға ыңғайлы болу үшін дөңгелектермен және тұтқамен жабдықталған. Борттық аккумуляторды бөлек сатып алудың қажеті жоқ, ол жинақта әлдеқашан бар. Вольтметр кернеуді бақылауға мүмкіндік береді. Арнайы индикатордың арқасында отын деңгейін бақылаудың ыңғайлылығы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 85 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Штрих-код | 4044996041735 |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Топ | Генераторлар |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| _ұзындығы қаптамада | 735 мм |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| _баптамадағы биіктік | 626 мм |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Бренд елі | Германия |
| Отын шығыны | 2,9 л/сағ |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қаптамадағы габариттері | 735 х 510 х 626 мм |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Розетка түрі | 230В/16А, 230В/32А |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Балама | синхронды |
| Розеткалар саны | 3 |
| 12-ден шығу | Жоқ |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Қаптама түрі | ашық |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Иә |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.89202 |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94681_94682_94683_94684_94685_94686_manual_print.pdf |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.89202.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2021 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

