Дизельдік генератор DD5800Е, 5 кВТ, 220 В/50 Гц, 12.5 л, электростартер Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қолжетімді және пайдалану оңай 5 кВТ Denzel DD5800E генераторы. Саяжайда, кемпингте, балық аулауда, сауда нүктесінде, құрылыста пайдалануға жарамды. Мысалы, бір уақытта қосуға болады: 5 қыздыру шамы, үтік, шаңсорғыш, тоңазытқыш, теледидар, микротолқынды пеш. Ал үнемділігіне байланысты генератор жанармай құюсыз 10 сағатқа дейін жұмыс істейді. Өндіруші 3 жылдық артықшылыққа кепілдік береді: Металл таратқыш және иінді білік, шойын жең, алюминий қорытпасынан жасалған цилиндр мен картер және мыспен қапталған генератор генератордың қызмет ету мерзімін және оның жұмыс сапасын айтарлықтай арттырады. Генератордың жан-жақты қорғанысы қозғалтқыштың қызмет ету мерзімін ұзартады және істен шығуға жол бермейді: қозғалтқыш шамадан тыс жүктелгенде, қысқа тұйықталғанда және май деңгейі төмен болғанда өшеді. Әрбір розеткадағы жеке сақтандырғыш генератордың қызмет ету мерзімін ұзартады. Генераторға қосылған құрылғыларды шамадан тыс жүктемеден қорғау үшін AVR блогы қарастырылған. Ысырманың орналасуын қадағалаудың қажеті жоқ - ол автоматты. Пайдаланудың қарапайымдылығы - қарастырылған ретінде электр стартер, сондай-ақ қолмен. Вольтметр кернеуді басқаруға мүмкіндік береді. Сағат жүрісінің индикаторы келесі техникалық қызмет көрсету уақытын оңай есептеуге көмектеседі. Ыңғайлы тасымалдау үшін жақтауға орнатылған тұтқалармен және дөңгелектермен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 112 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 12.5 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 400 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87020 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87020.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Шығу кернеуі | 220 В/16 А, 12 В/8.3 А |
| Қаптамадағы габариттері | 745 х 505 х 670 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 944-Дизельді генераторлар |
| Розеткалар саны | 3 |
| Максималды қуат | 5000 Сейсенбі |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 9.4 а.к. |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 4500 Сейсенбі |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 |
| Ерекшеліктері | AVR кернеуін бақылау, май сенсоры, сағат механизмі, тұтқалар мен дөңгелектер кіреді |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| Жанармай түрі | ТД |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жанармай | дизель отыны |
| Шу деңгейі | 85 дБ |
| Штрих-код | 4044996041827 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

