
Дизельдік дәнекерлеу генератор жинағы DW180Е, 4.5 кВТ, 220 В/50 Гц, 12.5 л, электростарт Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дизельдік дәнекерлеуші генератор қондырғысы Denzel DW180Е бірден екі құрылғыны ауыстырады: дәнекерлеу машинасы және генератор. Дәнекерлеудің жоғары сапасын қамтамасыз етеді, өйткені ток параметрлері әрқашан тұрақты. Дәнекерлеу машинасы мен генератордың қуаты мен үйлесімділік көрсеткіштерін таңдаудың қажеті жоқ - өндіруші мұны сіз үшін жасап қойған. Бұл қондырғы арқылы дәнекерлеушілер бригадасы әлдеқайда мобильді, өйткені тұрмыстық желіге қосылу қажет емес. 4,5 кВТ қуат 50-ден 180 А-ға дейінгі дәнекерлеу тогын өндіруге мүмкіндік береді, бұл қалыңдығы 2-ден 4 мм-ге дейінгі металдарды диаметрі 4 мм-ге дейінгі электродтарға дәнекерлеуге жеткілікті. Бензиндікінен айырмашылығы, дизельдік генератор отынды аз тұтынады, 12,5 литрлік резервуардың көлемі толық жүктеме кезінде 10 сағатқа дейін үздіксіз жұмыс істеуге жетеді. Өндірушінің кепілдігі 3 жыл. Артықшылықтары: Генератордың мыс орамасы генератордың қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. Қозғалтқышты электрлік іске қосу - жұмысты бастау үшін тұтану кілтін бұру жеткілікті. Қолмен іске қосу генераторды ұзақ уақыт жұмыс істемей тұрғаннан кейін немесе батарея заряды таусылғаннан кейін іске қосуға мүмкіндік береді. Қосылатын электр құрылғылары орнатылған AVR құрылғысы арқылы шамадан тыс жүктемеден қорғалған. Сағат санауышы жұмыс істеген уақыт мөлшерін көрсетеді, бұл техникалық қызмет көрсету уақытын есептеуді жеңілдетеді. Әрбір розетка шамадан тыс жүктемеден қорғау үшін арнайы сақтандырғышпен жабдықталған. Май деңгейі төмен болған кезде қозғалтқыш іске қосылмайды, бұл генераторды қорғауды қамтамасыз етеді. Жанармай деңгейін резервуардағы индикатор арқылы оңай бақылауға болады. Кернеуді орнатылған вольтметр арқылы басқаруға болады. Арматураланған жақтау генераторды зақымданудан қорғауды қамтамасыз етеді. Сондай-ақ оның тасымалдауға ыңғайлы болуы үшін дөңгелектері мен тұтқасы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 126 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 12.5 л |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Бренд | DENZEL |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жанармай | дизель отыны |
| Жанармай түрі | ТД |
| Штрих-код | 4044996044064 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Топ | Генераторлар |
| 3 топ | 944-Дизельді генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| Жеңілдік түрі | Күштік жеңілдік жоқ |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| _баптамадағы биіктік | 420 мм |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Ерекшеліктері | AVR кернеуін бақылау, май сенсоры, сағат механизмі, тұтқалар мен дөңгелектер кіреді, дәнекерлеу шығысы 200А |
| Номиналды қуат | 4000 Сейсенбі |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 9.4 а.к. |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қаптамадағы габариттері | 755 х 495 х 700 мм |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Розеткалар саны | 2 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87020 |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87020.pdf |
| _сертификат_аяқталған күн | 01.03.2021 |
| Максималды қуат | 4500 Сейсенбі |
| Шығу кернеуі | 220 В/16 А, 12 В/8.3 А |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

