
Бұрғыларды қайрауға арналған бұрғыға қондырма, D 3.5-10 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғыға арналған қондырма Sparta 912305 — бұл үй жағдайында D 3,5-10 мм бұралмалы бұрғыларды қайрауға арналған әмбебап құрылғы. Ол мойын диаметрі 43 мм бұрғыларға орнатуға арналған. Зімпара тастың арнайы пішіні 118 градус бұрышта дұрыс қайрау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Саптаманың полимерлі корпусы коррозияға, абразивті тозуға, соққыға төзімді, бұл оның қызмет ету мерзіміне оң әсер етеді. Тегістеуіш тас корундтан — берік және қатты материалдан жасалған. Жинақтағы қосалқы тас қажет болған жағдайда ескісін тез ауыстыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 77 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 223 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.435 кг |
| Топ | Гипсокартон, пластик, ағашпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 879-Обдирочный инструмент |
| Шпиндель мойынының диаметрі | 43 мм |
| Бұрғылардың диаметр диапазоны | 3,5-10 мм |
| Корпус материалы | PE |
| Тегістеу тасының материалы | Корунд |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қайрау бұрышы | 118 градус |
| Айналу жиілігі | 2000 об/мин |
| Штрих-код | 4044996073026 |
- Бағасы: 3 258 ₸

