
Жеңіл, ашық саусақты аралас қолғаптар, AKTIV, XL Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген Gross AKTIV 90317 XL өлшемді жеңіл қолғаптар, саусақтары ашық, жөндеу, құрылыс—монтаждау жұмыстарына немесе белсенді спортпен айналысуға арналған жабдықтың бір бөлігі болып табылады. Көбіктен қорғайтын құрал қолды зақымданудан және каллустың пайда болуынан қорғайды. Ашық саусақтар ұсақ заттарды өңдеуді жеңілдетеді. Қолғаптардың анатомиялық қиығы бар, қолдың білегіне тығыз орналасады және қозғалысты бөгемейді.Артықшылықтарыартқы жағындағы торлы кірістіру қолғаптардың серпімділігі мен тыныс алуын қамтамасыз етеді, сондықтан қолдар терлемейді.Арнайы әзірленген Ergonomic Cut тігістері терінің үйкелуіне және қолдың тамшылауына жол бермейді.Қолғаптар жыртылу, тесілу және қажалу сынақтарынан өтті, олардың нәтижелері олардың жоғары беріктігі мен беріктігін растайды.Иілгіш неопренді манжеттер velcro бекіткіштерімен жабдықталған, бұл олардың білекке мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді және қоқыстардың ішке кіруіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 100 г |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52224 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/90315_-_90335.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.52224.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Әмбебап кәсіби қолғаптар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 903-Әмбебап, кәсіби қолғаптар |
| Ұзындығы | 205 мм |
| Материал | Нейлон |
| Негіз материалы | нейлон, неопрен, полиуретан, полиэстер |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | XL 8.5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4044996079608 |
- Бағасы: 3 861 ₸

