
Әмбебап аралас қолғаптар DELUXE, XL Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross DELUXE 90334 XL өлшемді әмбебап құрама қолғаптар қолды механикалық әсерлерден және мозолейдің пайда болуынан қорғайды. Анатомиялық пішілген қолғаптар қолдың білегіне тығыз орналасады және қозғалысты бөгемейді. Саусақтардың ішкі жағындағы силикон төсемдер құралдар мен құралдардың қолыңыздан сырғып кетуіне жол бермейді. Қолғаптар қол және электр құралдарымен жұмыс істегенде, мото- және велоспортпен айналысқанда, сондай-ақ жоғары жарақатты спорттық ойындарға қатысқанда пайдалы болады.Артықшылықтарытозуға төзімділік — саусақ төсемдерінің және алақан бөлігінің қалыпталған төсемінің арқасында қолғаптар сүртуден қорғалған.Суық мезгілде пайдалану мүмкіндігі — саусақтардың сыртында термиялық қорғанысты қамтамасыз ететін резеңке жабын бар.Сенімді бекіту — манжеттер velcro бекіткіш таспаларымен жабдықталған, соның арқасында бұйымдар қолдарынан сырғып кетпейді.Үйкелуден қорғау — қолғаптарды жасау кезінде теріге зақым келтірмейтін арнайы Ergonomic Cut тігістері қолданылады.Жұмыс кезіндегі жайлылық — саусақ буындары аймағында тыныс алатын неопрен төсеніштері бар, сондықтан қолғапты қолдар терлемейді.Расталған сапа — өнімдер жыртылуға, тесілуге, кесуге және тозуға төзімділігін дәлелдейтін сынақтардан өтті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Нейлон |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52224 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/90315_-_90335.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.52224.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 135 кг |
| Топ | Әмбебап кәсіби қолғаптар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 903-Әмбебап, кәсіби қолғаптар |
| Ұзындығы | 235 мм |
| Негіз материалы | нейлон, полиуретан, полиэстер, силикагель, эластан |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | XL 8.5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4044996079929 |
- Бағасы: 5 223 ₸

