
Әмбебап аралас қолғаптар STYLISH, XXL Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross STYLISH 90329 XXL өлшемді әмбебап құрама қолғаптар қолды механикалық зақымданудан және мозолейдің пайда болуынан қорғауға арналған. Алақандағы қалыпталған төсем көгерулер мен сызаттардың пайда болуына жол бермейді. Қолғаптың жоғары созылғыштығы есебінен қолдың жан-жағына тығыз орналасады және қозғалысты бөгемейді. Құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде, сондай-ақ спортпен шұғылдану немесе ашық ауада демалу кезінде пайдалануға болады.Артықшылықтарытөзімділік — саусақ буындарындағы тыныс алатын неопрен төсемі қолғаптарды сүртуден қорғайды.Термиялық қорғаныс — саусақтардың сыртқы жағындағы резеңке жабынның арқасында бұйымдарды суық мезгілде қолдануға болады.Сенімді бекіту — velcro түріндегі ілгегі бар иілгіш манжеттер қолғаптардың сырғып кетуіне жол бермейді.Жұмыс кезіндегі жайлылық — қолғапты қолдар торлы кірістірудің арқасында терлемейді, ал арнайы жасалған Ergonomic Cut тігістері алақанның терісін ысқыламайды.Кепілдендірілген сапа — жүргізілген сынақтар бұйымдардың механикалық әсерлерге және тозуға төзімділігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Нейлон |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52224 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/90315_-_90335.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.52224.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 146 кг |
| Топ | Әмбебап кәсіби қолғаптар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 903-Әмбебап, кәсіби қолғаптар |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Негіз материалы | нейлон, полиуретан, полиэстер, резина SBR, эластан |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | XXL 9 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 110 мм |
| Штрих-код | 4044996079967 |
- Бағасы: 4 371 ₸

