
URBANE, XL Gross әмбебап аралас қолғаптар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross URBANE 90322 XL өлшемді әмбебап аралас қолғаптардың беріктігі артады, ал көбік кірістіру қолды жарақаттан сенімді қорғайды. Қолғаптар қолдың ұшына тығыз орналасады және саусақтардың еркін қозғалуына кедергі жасамайды. Ауыр құрылыс, жөндеу және слесарлық-монтаждау жұмыстарын орындау кезінде пайдалы болады.Артықшылықтары Сырғымайтын беті — қолғаптар құралдарды мықтап ұстауға көмектеседі, өйткені саусақтарда латекс қорғағыштары бар.Беріктік — саусақ буындары аймағында қолғаптар арнайы кірістірулермен сүртуден қорғалған.Қауіпсіз пайдалану — жарық шағылыстырғыш таспалардың арқасында бұйымдар тәуліктің қараңғы уақытында жақсы көрінеді.Құрылыс қоқыстарынан қорғау — қолғаптардың ішіне бөгде бөлшектер кірмейді, себебі. иілгіш неопренді манжеттер velcro түріндегі таспалы бекіткіштермен білектерге мықтап бекітіледі.Жұмыс кезіндегі жайлылық — соққыны сіңіретін төсемдер алақандарды дірілден қорғайды, ал Ergonomic Cut технологиясы бойынша жасалған тігістер теріні ысқыламайды.Жоғары сапа — бұйымдардың механикалық зақымдануға және тозуға төзімділігі сәтті өткізілген сынақтардың нәтижелерімен расталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Материал | Нейлон |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52224 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/90315_-_90335.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АВ29.Б.52224.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 130 кг |
| Топ | Әмбебап кәсіби қолғаптар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 903-Әмбебап, кәсіби қолғаптар |
| Ұзындығы | 235 мм |
| Негіз материалы | нейлон, полиуретан, полиэстер, резина SBR, эластан |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Өлшем | XL 8.5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Ені | 100 мм |
| Штрих-код | 4044996079981 |
- Бағасы: 4 656 ₸

