
Шары бар гараж ілмегі, D 16 x 120 мм, 4 дана, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шары бар гараж топсалары ірі габаритті және массивті жармаларды орнатуға арналған.Елеулі механикалық жүктемелерге шыдайды.Топсалар СТ3-45 болаттан жасалған, ол дәнекерлеудің кез келген түрімен жақсы дәнекерленеді.Кейіннен тазалау және бояу материалды қоршаған ортаның зиянды әсерінен қорғауға мүмкіндік береді.Шар ШХ-15 болаттан жасалған, шыңдалған.Сіздердің назарларыңызға компанияның прайс-парағында көрсетілген бағалар 2-4 өнімнен тұратын қаптамаға берілгеніне назар аударамыз.ЕРЕКШЕЛІКТЕРСТ3-45 болаттан жасалған Шар ШХ-15 болаттан жасалған, шыңдалған Пайдаланудың қарапайымдылығыартықшылықтарыжақсы дәнекерлеуге қабілеттілік дәнекерлеудің кез келген түрімен Пайдаланудың қарапайымдылығышар ілмегі бар толық гараж ілмегі - 4 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.748 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 125 мм |
| Қаптамадағы саны | 4 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ілмектер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 920-Гараж ілмектері |
| Диаметрі | 16 мм |
| Ұзындығы | 125 мм |
| Мин. қаптама | 4 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қағаз |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4606800039460 |
- Бағасы: 1 782 ₸

