
Шары бар гараж ілмегі, D 34 x 140 мм, 2 дана, Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шары бар гараж топсалары ірі габаритті және массивті жармаларды орнатуға арналған. Елеулі механикалық жүктемелерге шыдайды.Кейіннен тазалау және бояу материалды қоршаған ортаның зиянды әсерінен қорғауға мүмкіндік береді.*Сіздердің назарларыңызға компанияның прейскурантында көрсетілген бағалар 2-4 данадан тұратын қаптамаға берілгеніне назар аударамыз.ЕРЕКШЕЛІКТЕРСТ3-45 болаттан жасалған Шар ШХ-15 болаттан жасалған, шыңдалған Пайдаланудың қарапайымдылығыартықшылықтарыжақсы дәнекерлеуге қабілеттілік дәнекерлеудің кез келген түрімен Пайдаланудың қарапайымдылығышар ілмегі бар толық гараж ілмегі - 2 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.968 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| Қаптамадағы саны | 2 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ілмектер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 920-Гараж ілмектері |
| Диаметрі | 34 мм |
| Ұзындығы | 140 мм |
| Мин. қаптама | 2 жасырын |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қағаз |
| Нысан | Дөңгелек |
| Штрих-код | 4606800039545 |
- Бағасы: 2 773 ₸

