
Діңгекке жақын шеңбер, D 90 см, 5 дана, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 90 см 93928 магистральдық шеңбер, 5 дана. қаптамада, ағаштарды күтуге арналған. Шеңбер өсімдіктің тамыр жүйесінің дұрыс қоректенуі мен тыныс алуы үшін қажетті діңге жақын кеңістікті белгілеуге мүмкіндік береді. Шеңбердің материалы экологиялық таза полипропилен болып табылады, сондықтан ол қоршаған ортаға зиянсыз. Саяжай учаскелерінің иелеріне пайдалы болады. Артықшылықтары Ауа мен ылғалдың еркін өтуіне мүмкіндік беретін тығыздығы 60 мкм тоқыма емес матадан жасалған, сондықтан шеңберді алып тастамай суаруға болады. Тыңайтқыштар мен пайдалы микроэлементтердің топырақтан шайылып кетуіне жол бермейді, тамыр жүйесінің дұрыс қоректенуін қамтамасыз етеді. Ағаштың қалыпты дамуына ықпал ете отырып, арамшөптердің өсуіне жол бермейді. Қара түске боялған, сондықтан астындағы топырақ тезірек жылынады. 5 данадан тұратын ыңғайлы қаптамада жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.193 кг |
| Топ | Үлдірлер, жабын материалдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 939-Жабынды материалдар |
| Диаметрі | 90 см |
| Материал | Тоқылмаған материал |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Тығыздығы | 60 мкм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | полиэтилен |
| Штрих-код | 4607067700650 |
- Бағасы: 1 510 ₸

